Lifestyle

Okocim – kampania Streetcom

Każdy, kto lubi leniuchować i odpoczywać, na pewno nie mógł się doczekać pięknej pogody. Ja w końcu mogę chociaż trochę odpocząć i zebrać się do pisania posta. Musicie mi wybaczyć, ale obrona pracy licencjackiej zbliża się wielkimi krokami, a w związku z tym muszę dokończyć jej pisanie :D. Jednak każdy potrzebuje chwili wytchnienia. Bardzo dobrze się złożyło, ponieważ ostatnio, a dokładnie przed weekendem majowym zostałam ambasadorką piwa Okocim.

Jeśli mnie obserwujecie na moich social mediach, to możecie zauważyć, że staram się prowadzić zdrowy tryb życia. Jednak każdy od czasu do czasu, potrzebuje chwili wytchnienia i małego „grzechu”. Tak jak każdy, lubię czasem zjeść fast foody i napić się alkoholu. Przyznam szczerze, że najczęściej pije jakieś smakowe piwa i radlery, ale to jest zupełnie inne. Z tego co wiem, mało która kobieta lubi smak piwa bez soku. Najczęściej są one bardzo gorzkie i mocne. Ja także do tego grona należę. Jednak nowy Okocim jest zupełnie inny. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po otwarciu paczki, to nowa szata graficzna.

Moja estetyka bardzo często zmusza mnie do tego, że oceniam książkę po okładce i wybieram tylko ładne rzeczy. Podobnie było z piwem Okocim. W momencie gdy tylko wzięłam pierwsza butelkę do ręki, zobaczyłam, że nowa etykieta bardzo pasuje do smaku, gdyż zielony zawsze kojarzył mi się z delikatnym smakiem. Jeśli chodzi o etykietę, to fajnym elementem są także ciekawostki, które znajdziemy na butelce.

Przyznam Wam, że bycie ambasadorką piwa Okocim trafiło mi się w najlepszym czasie – okres Majówki. Zdecydowane były to chwile wytchnienia i momenty, aby degustować napój. Na pewno będzie to jedno z moich ulubionych piw. Oprócz tego, jeśli wolicie łagodniejsze smaki, to Okocim wypuścił nowy radler – owoce leśne, który również bardzo polecam.

 

Jak zostać ambasadorem?

To pytanie pojawia się bardzo często, a odpowiedź jest bardzo prosta! Wystarczy, że klikniecie w TEN LINK i zarejestrujecie się na Streetcom. Nie musicie się nic obawiać, ponieważ zarówno rejestracja, jak i uczestnictwo w kampaniach jest w 100% darmowe. Jeśli chcesz testować nowości, to nie zwlekaj i klikaj w podany wyżej link!

 

Próbowaliście juz nowego piwa Okocim, które jest warzone z trzech składników? Koniecznie dajcie znać co o nim myślicie. Mam nadzieję, że niedługo będzie się pojawiać więcej postów. Tymczasem trzymajcie kciuki za mój licencjat, bo muszę go dokończyć a nie mam motywacji. Do następnego!