Zaplanuj rok – dziennik 2018 od STYLIZACJETV

Powoli kończy się rok, a to oznacza, że wszyscy mamy jakieś plany na przyszłość. Ja nie jestem w stanie rozpocząć nowego roku bez planera. Tym razem wyjątkowo czekałam do końca roku, ponieważ razem z Kamilem postanowiliśmy, że w grudniu nie kupujemy sobie nic, żeby nie kupić czegoś czym druga osoba planowała nas obdarować. Akurat tak mi się poszczęściło, że dostałam dziennik, który planowałam sobie kupić.

Dziennik jest bardzo ładny, jego oprawka jest zalaminowana, dzięki czemu możemy go w łatwy sposób wyczyścić. Oprócz tego na początku każdego miesiąca czeka nas jakiś motywujący cytat. W styczniu jest to akurat „To będzie Twój rok” co na pewno doda nam o wiele więcej motywacji do działania.

Początek każdego miesiąca to także dodatkowa przestrzeń na wszystkie rzeczy, które chcemy obejrzeć kupić, a także przeczytać czy też zaplanować jakąś podróż. Myślę, że to na pewno ciekawa opcja do osób, które mają długofalowe plany i nie są w stanie ich zrealizować w jeden dzień jak na przykład obejrzenie całego serialu czy przeczytanie książki.

Cały dzienni dzieli się oczywiście na 12 miesięcy, a dzięki wystającym nazwom miesiąca jesteśmy w stanie szybko przeskoczyć do obecnego dnia, a także przenieść się w przyszłość i zaplanować coś na najbliższe miesiące.

Każdy miesiąc to także garść ciekawych wskazówek i porad, które zamieściła Karolina w dzienniku. Z jednej strony mogą się to wydawać bardzo proste rady. Z drugiej strony, która z nas nie zapomniała nigdy o wymianie garderoby i w środku lata zorientowała się, że w jej szafie ciągle leżą grube swetry?

Bardzo przyjemny jest także koniec dziennika. Na ostatniej kartce mamy podziękowanie za wspólnie spędzony rok, a także możliwość zapisania tego, co w tym roku nam się udało i jakie cele osiągnęliśmy.

A Wy macie już swój dziennik, z którego będziecie korzystać przez najbliższy rok? Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy lubicie odpowiednio się zorganizować czy raczej większość decyzji podejmujecie spontanicznie. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda dokładniej dziennik od środka zapraszam Was do obejrzenia filmiku na moim kanale.