Życzenia – Święta Bożego Narodzenia 2017

Wiem, że posty pojawiają się we wtorki i piątki, a dzisiaj na pewno nie jest żaden z tych dni. Zwłoka związana jest z tym, że tuż tuż święta. Wszyscy jesteśmy zabiegani, dopinamy wszystko na ostatni guzik i w moim przypadku ostatnie o czym pomyślałam, to napisanie tej właśnie notki. Nie wiem jak u Was, ale u mnie z wiekiem święta nabierają coraz większej magii. Za każdym razem odczuwam je jeszcze mocniej i cieszę się z nich jeszcze bardziej. Szczególnie teraz, gdy pracuje, studiuję i już nie przyjeżdżam tak często do domu, doceniam każdy dzień, który mogę spędzić w gronie moich najbliższych.

Podczas najbliższych kilku dni może być mnie mniej w social mediach. Przede wszystkim, chciałabym odpocząć i nabrać odpowiednio dużo energii na wyzwania, które czekają mnie w nadchodzącym roku. Oprócz tego, nie chce siedzieć w telefonie, gdy wokół będą moi najbliżsi, których nie widuję już tak często jak kiedyś. Standardowo jednak posty na blogu pojawią się we wtorek i piątek. Będzie to podsumowanie minionego roku, a także moje plany i postanowienia, ale w dość nietypowej formie. Już teraz serdecznie zachęcam Was do przeczytania, bo działo się sporo, a planów na przyszłość mam jeszcze więcej.

W tej notce jednak chciałabym złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe. Życzę Wam, abyście te święta spędzili w gronie swoich najbliższych i jak najczęściej uśmiechali się tak jak ja na zdjęciu powyżej. Życzę Wam, żebyście odcięli się choć na chwilę od świata internetu, social media i pogoni za internetową sławą. Pamiętajcie, że to co najważniejsze w życiu, to rodzina i Wasi najbliżsi. Jeśli tak jak ja, widujecie całą swoją rodzinę w komplecie tylko kilka razy w roku – odłóżcie telefon. Macie na to 360 innych dni. Podczas wigilijnej kolacji życzcie sobie coś więcej niż tylko „wesołych świąt”. W końcu znacie się tyle lat. Podziękuj tej osobie za to, co dla Ciebie zrobiła. Pogratuluj sukcesów, odnieś się do tego, co się wydarzyło. Dzięki temu nie będą to puste słowa, ale życzenia które wywołają uśmiech i zapadną na długo w pamięci. Życzę Wam, aby te święta minęły Wam w spokoju, żebyście mogli przez te kilka dni naładować baterie na nowy rok. Życzę Wam przede wszystkim żebyście wykorzystali ten czas najlepiej jak się da. W końcu święta Bożego Narodzenia są tylko raz w roku.

Wszystkiego najlepszego od Wasze rose whiff!